שמלת ערב למידות גדולות

שמלת ערב במידות גדולות, בימי הביניים באירופה ועד סוף המאה ה-19, ההשמנה בקרב הנשים הייתה נורמטיבית ומקובלת בכול המעמדות ונחשבה כבריאה ופורייה, אדרבה נשים מלאות, שופעות ועסיסיות היו נחשקות מאוד מבחינה חברתית, תרבותית ואמנותית וציירים ידועי שם העלו אותן על בדי ציורי השמן שלהם. 

על פי מחקרים שנעשו  בשנים האחרונות אנו עדים לכך שלגברים לא מעטים ישנה נטייה לנשים גדולות.
שמלת עברב מידות גדולות: הנורמה החברתית והתרבותית שהעניקה לרזון את ההגמוניה למראה היפה, ומנגד חוסר אסטטיות לבעלות המשקל, נורמה זו הולכת ומאבדת ממשקלה, הודות לשינוי תפיסתי בקרב הנשים, שהחלו לקבל את נתוניהן כפי שהן ולא להחביאן,

אלא אדרבא ואדרבא החלו לטפח ולהעצים את נראותן ללא כחל וסרק. עם שינוי זה חל שינוי גם בתפיסת העל של אופנת שמלת ערב מידות גדולות לנשים במידות גדולות.

גם אישה עם מידות גדולות יכולה להציג הופעה מהודרת ומהממת. הסוד הכמוס להופעה מנצחת מצוי ותלוי בהעדפת סגנון פרטני ומודעותך להיותך אישה עם מידות גדולות. סגנון פרטני שמכוונותו למקסם את נשיותך הרכה ולהחמיא לגופך, סגנון פרטני המעניק לך הרגשה טובה, נעימה ונוחות על כל צעד ושעל באירוע.  

מעצבי שמלת ערב במידות גדולות יושבים על המדוכה מפאת הצורך להתאים בהלימה מושלמת את שמלת ערב במידות גדולות למבנה גוף האישה תרתי משמע, קרי לאו דווקא אך ורק למידותיה הגדולות, אלא במטרה לתת בולטות לנשיותה הרכה והמושכת ובפרופורציה מתאימה המדגישה את האזורים המחמיאים שלה. התאמת צבע, כגון שחור, גווני כחול ובורדו, ומרקם שבכוחם להעניק נראות רזה יותר, כמו כן טקסטורות, עיצובים ובדים רכים וקלילים המשתלשלים ברכות.

על-מנת להשיג קוהרנטיות בינך לבין שמלת ערב במידות גדולות עלייך להתלבש בהתאמה לגילך ולאירוע. יש להימנע מללבוש שמלת ערב מידות גדולות העלולה להראותך גדולה מכפי שאת, אלא שמלת ערב מידות גדולות המקנה בולטות ומדגישה את האזורים המחמיאים בגופך, ומנגד מסתירים אזורים שאינם מחמיאים.

 


 


סגור
סגור