שמלות כלה 2013

דגמים של שמלות כלה 2013


נמצא, שעולם האופנה אינו קופא על שמריו, אלא אדרבא ואדרבה יושב על המדוכה מראש ומעצב את קולקציית שמלות הכלה לשנים הבאות עלינו לטובה.

בבואנו להעלות על דעתנו את קולקציית שמלות הכלה 2013 של שנת, נראה שהמוטיב המרכזי בקולקציה זו יעמוד על המאפיינים הסולידיים והאלגנטיים ופחות התוספות הנלווים, קרי המעטרים ומקשטים את שמלת הכלה, שינוי המאפיינים מסורתיים לטובת מאפיינים פוסט מודרניים ברוח המאה ה-21, עדין נותרה כקוו מנחה לעיצוב שמלה לכלה, חשוב לציין שנושא זה עדין לא הגיע להבשלתו הסופית.

היות ותקופה זו עדיין לא הגיעה להשלמה ממשית ומוחשית, והאפשרויות נותרו עדיין פתוחות לפרושים, יש בהן הרבה כדי לאפשר למספר רעיונות לעיצובים שונים ומגוונים, הרעיונות השונים של המעצבים בתחום בכל שנה מביאים עימם סגנונות מפתיעים ומרעננים, תוך כדי שמירה על הסגנון המסורתי שאנו מכירים, בדרך כלל ההתחשבות והשמירה על הקו המנחה יעמדו ויהיו למודל באופנת שמלות כלה 2013.

אך הודות ולמרות מצב זה, ישנה פריצת דרך בייצור שמלות כלה ועיצוב בעולם האופנה הפוסט מודרנית, אפשרויות רבות שהיו סגורות בתקופה הפחות מודרנית.

באופנת שמלות כלה 2013 נהיה צפויים לרנסנס

שנת 2013 הביאה תחושה של התחדשות וחידושים על פני שמלות הכלה המסורתיות, שנראו עד כה. 

שמלת לכלה 2013 קלאסית רינה בהירשמלת כלה 2013 מלמלה רינה בהירשמלת כלה 2013 מעוצבת רינה בהירשמלת כלה 2013 סקסית רינה בהירשמלת כלה 2013 כפרית רינה בהירשמלת כלה עדינה 2013 רינה בהיר

הסגנונות יתאפיינו בהרמוניה ובקורלציה מושלמת עם הגוף הן מלפנים והן מאחור, קרי גב הכלה. הדגש והבולטות שהייה עד כה מלפנים, יפנו מקומם ויקנו הגמוניה לכל גוף הכלה, שיעטו את הכלות הבאות, יתאפיינו ויצוינו על ידי מוטיב של קווים נקיים וישרים.

רינה השנה משיקה קולקציה חדשה עם עיצובים מאוד מיוחדים שטרם נראו בשנים עברו, הניסיון של רינה בשנים האחרונות הנחה אותה לעיצובים מיוחדים תוך שמירה על קלאסיות והתאמה לכלה, בדגמי השנה 2013 תוכלו למצוא מגוון רחב של סגנונות, המתאימות לכלות המחפשות צניעות, מסורתיות, סגנון כפרי, וינטאג' ועוד, והחשוב מכל רינה משתדלת לשמור על מחירים שיתאימו לכל כיס.

ביקור בסטודיו של רינה בהיר ייתן הבנה גדולה יותר וכמובן צפייה בדגמים מדהימים במחירים שפויים, ובייחס אישי שלא הכרת בשום מקום מעולם.

דגמים חדשים של שמלות כלה 2013 

קודם לכן, ציינו שבעולם האופנה היותר מודרני אפשרויות שהיו סגורות נפתחו לרווחה, רוב המעצבים אומרים שנפתח עידן חדש ומרתק גם לגבי הרעיונות והעיצובים בשמלות כלה 2013, גם בכול הקשור לשמלות כלה מלאות ושמלות כלה למידות גדולות המאפשרות להן לחגוג בנוח ובנועם כאחת הרזות.

בנוסף דרכי העיצוב והכלים העומדים לרשות מעצבי האופנה העכשווית של שמלות כלה 2013, בשונה מהעבר, היום, רוב המעצבים נותנים חשיבות למה שקורה בעולם האופנה של שמלות כלה בארצות שונות על מנת להיות עדכניים ויחד עם זאת יצירתיים, מעצבים מעטים מסוגלים להמציא את עצמם מחדש בכל שנה, אך ללא ספק ישנם כאלה שכן מצליחים להפתיע כל שנה מחדש.

טיפ קטן שלנו, בעידן האינטרנט ניתן להיכנס לאתרי מעצבים ולהתרשם מהקולקציות המוצעות, לאחר שראית ובדקת מה הכי מתאים לאופייך לטעמך וכמובן לתקציבך, צאי למסע, תגיעי למקום תתרשמי מצוות המקום מהאווירה, ואל תהססי לשאול את כל השאלות שחשוב לך לדעת, בסטודיו של רינה אין לנו ספק שתרגישי בבית, ברוב רינה בעצמה יושבת עם הכלה וחשה אותה על מנת להעניק לה את הכי טוב שאפשר ליום הגדול בחייה.

כמו בכל שנה, אנחנו עדים לשינויים ומגמות עיצוב חדשות בכל הנוגע לשמלות הכלה. שמלות כלה 2013 מביאות איתן ניחוח של קלאסיקה ואלגנטיות, מתוך הצורך לחזור אל אותם קווים נקיים, המאפיינים את העיצוב הפוסט מודרני של העידן שלנו. 

מגמות העיצוב של שמלות כלה 2013

המגמה העיקרית של שמלות כלה 2013, באה לתת ביטוי למבנה גופה ואישיותה של הכלה. אם בשנים עברנו, צפינו בשמלות כלה עתירות בקישוטים ואלמנטים שונים, הרי שהיום, אנחנו חוזרים אל אותו המקום, בה הכלה היא לב ליבה של השמלה, והיא זו שהופכת אותה ליצירת המופת הפלאית, באמצעות שימוש בבדים רכים ונשפכים, מחשופים שונים, בעיקר באזור הגב והכתפיים, רקמות ותחרה עדינות המעניקות נופך מלאכי לעיצוב, והופכת את השמלה לפריט יוצא דופן, המשתלב בצורה נהדרת עם עונת החתונות הקיצית.
 
שמלות כלה 2013 נוכל למצוא במגוון רחב של אלמנטים, כאשר הקו המחבר בין כולם הינו הגזרה הקלאסית, הקווים הנקיים, המוסיפים על החן של הכלה עצמה, ונועדו ליצור מעטפת אלגנטית. באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים ותפירה מוקפדת, אנו רואים כי שמלות כלה 2013 מתאפיינות בחן ונועם, המחזיר אותנו אל המקום הנקי, של הכלה הצחורה הלבושה לבן, פנינה או שמנת.
 
 
באמצעות יצירת מודל שמלה איכותי, ניתן לאפשר לכלה להדגיש את האזורים המחמיאים שלה, תוך הסתרה של אזורים אותם היא מעדיפה שלא לחשוף או לא להבליט. האפשרויות הרבות בנושא זה, מעניקות מגוון רחב של פתרונות ואפשרויות, מבלי לגרוע מן היופי ומן הטקסטורות המיוחדות של שמלות כלה 2013.
 
משב הרוח הרומנטי, המשתלב באופן נהדר עם עונת החתונות המתרחשת בעיקרה בעונת הקיץ, נועדה לתת מענה גם לתקופה החמה, בה יש צורך להרגיש נחשקת, אך גם בנוח. יום החתונה הינו יום הדורש מן הכלה לעסוק במספר משימות במקביל, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות, שמלות כלה 2013 באות לספק את אותה נוחות נדרשת, ונותנת דגש על האישה המודרנית, אשר רוצה להיות גם הכי נשית שרק ניתן, אך גם להרגיש בנוח.


 

סגור
סגור