כלות ממליצות

להוספת המלצה אתם מוזמנים למלא את הטופס הבא:

57 + 4 =

רינה בהיר שמלות כלה
אורלי דוידי המלצה חמה
02/05/2017
אורלי דוידי

שמי אורלי, אני אחותה הקטנה של לירון שנישאה לניר אלימלך, אני הייתי המלווה של אחותי ביום חתונתה, את רוב היום בלינו בסטודיו של רינה בהיר, אני חייבת לשתף אתכן, זו הייתה חוויה מדהימה שתיזכר לי לכל החיים, רינה והצוות המקסים שלה נתנו לנו הרגשה של מלכות, במקצועיות וברגישות אין סופית, והשמלה המדהימה שרינה תפרה לאחותי, אין מילים אפרגן בכל מקום שאוכל כי מגיע לך בענק.
אורלי

שיראל
שיראל ממליצה על רינה בהיר
02/04/2017
שיראל ממליצה על רינה בהיר, שמלת החלומות שלי!!

רינה המדהימה, קודם כל רציתי להודות על כל היחס החם, האדיבות, הסבלנות והרוגע שלך ושל כל הצוות המדהים שלך!!

השמלה הראשונה שמדדתי היא השמלה שבחרתי, בלי התלבטויות בכלל.
שינינו יחד את העיצוב פתחנו פה סגרנו שם ובסוף יצא שמלת החלומות שלי! לא יכולתי לדמיין שמלה אחרת, היא פשוט הייתה מושלמת והכל בזכותך.
אז שוב תודה תודה תודה על כל החוויה המדהימה הזו.

יונית ישראל טוב
המלצה חמה של יונית ישראל טוב על רינה בהיר
07/10/2016
חוויה בלתי נשכחת

רינה יקרה,
ברצוני להודות לך על חוויה בלתי נשכחת של הכנת השמלה והעזרה הגדולה שאת ואורי הגשתם בתחומים נוספים, כגון: המלצה על צלמים לאירוע וצלם מגנטים. בתור אחת ששונאת קניית בגדים ומדידות חששתי מאוד מעניין שמלת הכלה.

הגעתי אלייך לא במקרה, ואת ברגישות גדולה ובסבלנות אין קץ הלכת איתי צעד אחרי צעד עד שהגענו לשמלה המושלמת בשבילי. לא יכולתי לבחור מקום נעים יותר מאשר סלון הכלות שלך. כל מפגש אתך ועם צוות התופרות שלך היה חוויה מהנה ונעימה. תודה על הכל!!

ליאור
ליאור
10/08/2015
ליאור, שמלת הכלה המושלמת שלי

רינה היקרה, רציתי להודות לך על החוויה הבלתי נשכחת של הכנת שמלת הכלה אצלך! השמלה יצאה מושלמת והמחמאות שקיבלתי בערב החתונה היו ללא הפסקה. הייתי צריכה להסתובב עם כרטיסי ביקור שלך ולחלק 🙂 תודה על הכל במיוחד על היחס החם והסבלנות האין סופית שלך. מקווה להעלות תמונות מהחתונה ממש בקרוב.

לתיאום פגישה לקניית שמלה יד שניה

אנא מלאי את פרטייך
×

לתיאום פגישה

אנא מלאי את פרטייך
×
רינה בהיר