שמלות כלה ללא מחשוף

שמלות כלה ללא מחשוף, מה זה אומר?

תמונה של כלה אמתית בשמלת כלה ללא מחשוף
צלם: רן שינברג

כל אישה היא עולם ומלואו, וכאשר מגיע הרגע בו היא מוכנה לשתף את כל עולמה עם בחיר ליבה היא רוצה להראות לסובבים אותה ולאנשים הקרובים לה את אותם הערכים אשר הובילו אותה לרגע המאושר בחייה. בחתונה לכלה יש דרך מאוד ברורה להציג לקבל את אופייה, וזאת באמצעות שמלת הכלה אותה היא בחרה. כמובן שלכל כלה יש את נתוניה הטבעיים והמטרה של שמלתה היא להדגיש ולהחמיא בצורה עדינה על יופייה וזאת מבלי לפגוע בערכים שעליה היא גדלה. למרות שאנחנו נמצאים כיום בדור חושפני, אנחנו יכולים לראות מגמה הולכת וגדלה של כבוד לגוף האישה וצניעותה. לפיכך אפשר לראות דרישה שהולכת וגדלה לשמלות כלה יפות ומחמיאות אך ללא מחשוף כך שקהל האורחים יוכל להתרשם ממראה הכלה אך מבלי לפגוע בצניעותה.

שמלות כלה בישראל

כיום בארץ אנחנו יכולים למצוא מעצבים רבים אשר מנסים לעלות על גלי הצלחה שונים ובהם להיכנס לנישה של שמלות כלה, אך עם זאת, יש לזכור שעיצוב שמלות כלה הוא מעבר לעוד עסק של עיצוב בגדים. שמלת הכלה זה אולי הפריט החשוב ביותר בחייה של אישה, זהו פריט אשר יישאר איתה לעולמים וכן עם קרוביה ומשפחתה.
לפרטים נרחבים על שמלות כלה לדתיות לחצי

מציאת מעצבת מקצועית ומנוסה

כאשר פונים למעצבת בגדים, חשוב שיהיה לה ניסיון וידע עם שמלות כלה, מעבר לכך חשוב שיהיה לה את הרגישות והגישה הנכונה, שכן תהליך בחירת שמלת הכלה צריך להיות תהליך מיוחד אשר יוריד את מד הלחץ מהכלה המיודעת. נקודה נוספת וחשובה לא פחות, אם את רוצה לבחור שמלה ללא מחשוף חשוב לפנות למעצבת שמלות כלה בעלת ניסיון עם שמלות צנועות שכן להסתיר מחשוף כל מעצבת יודעת, אך להתאים זאת לשמלה ולגזרתה של הכלה זו מיומנות בפני עצמה. אחת המעצבות הבכירות בתחום שמלות הכלה, היא רינת בהיר אשר מתמחה גם בשמלות כלה צנועות ויודעת להתאים את עבודותיה לכל כלה באופן אישי. בעזרתו של צוות מיומן, מקצועי ואכפתי, אפשר לראות את התוצאות המיוחדות ולגרום אושר לכללות רבות ביום חתונתן.

כיצד לבחור את השמלה הנכונה?

כפי שהוזכר, תהליך עיצוב שמלת כלה זהו תהליך לא קצר ועל כן בחירת השמלה הנכונה הוא חלק חשוב מאוד מהתהליך הכללי. לרוב, תחילה בודקים בקטלוגים המוצעים או מתוך המבחר שקיים בסטודיו עצמו, מאחר ולפעמים הדבר שאנחנו מחפשים נמצא לנו ממש מתחת לאף. לאחר מכן מתייעצים עם הצוות המקצועי, שזהו תפקידם כיצד הבגד ייראה על הגוף ובודקים האם הגזרה הספציפית מתאימה, לאחר שנבחר השמלה המתאימה, מתחילים במדידות השונות והתאמת השמלה לדרישות, חשוב שכבר בתהליך הבחירה צוות הסטודיו יעודכן בדרישות הספציפיות כמו שמלה ללא מחשוף, שרוולים, פייטים ועוד. בסטודיו של רינת בהיר הצוות ישמח לעזור לך והפוך את החוויה למיוחדת ומהנה.

אתן מוזמנות להתקשר לתאום פגישה, טלפון -03-68555582

לתיאום פגישה לקניית שמלה יד שניה

אנא מלאי את פרטייך
×

לתיאום פגישה

אנא מלאי את פרטייך
×
רינה בהיר