שמלות כלה צנועות במרכז

שמלות כלה צנועות במרכז, ניתן למצוא אצל רינה בהיר

תמונה של שמלת כלה צנועה מהחתונהשמלת כלה היא הסמל הבינלאומי לטוהר, זכות, יופי וחן. אך כמובן שצמד המילים “שמלת כלה” לא מספרות את הסיפור המלא מאחורי התהליך המיוחד שכולל את המחשבה, העיצוב והבחירה. שמלת הכלה אינה עוד פריט לבוש סטנדרטי שנועד  ללבישה בלבד. מעבר למראה השמלה, היא מייצגת גם את האופי הייחודי שלך. בין אם מדובר בגזרה או בשרוול, כל תוסף וכל פרט בשמלה הוא שיקוף של הכלה הלובשת אותה. שמלת הכלה נועדה לא רק בשביל הכלה, אלא גם בשביל קרוביה ואהוביה. לכן, השמלה אינה רק שיקוף של הכלה עצמה, אלא הרבה מעבר לכך: השמלה מספרת את סיפור הרקע שלה.

למה דווקא שמלה צנועה?

שמלה צנועה בדרך כלל מיועדת לסגנון מסוים של כלות, עבורן משמעות החתונה אינה רק האירוע הבודד, אלא היא מהווה את סך הערכים המשותף שבני הזוג חולקים. לכן כל פרט בשמלה, ולו המזערי ביותר, מסמל משמעות כלשהי. אחד הערכים המשותפים המוכרים בעולם המסורתי, הוא הצניעות. מסיבה זו, פעמים רבות אנו פוגשים בכלות אשר מחפשות את השמלה המושלמת שתייצג ערך חשוב זה. עם זאת, על השמלה להיות אפנתית, מחמיאה ומעוצבת בטוב טעם, כך שהאורחים בחתונה יתפעלו מנוכחותה.

איך בוחרים שמלה צנועה? אם את מחפשת, שמלות כלה צנועות במרכז, את במקום הנכון

בחירת שמלה צנועה מורכבת ממספר שלבים. הראשון הוא החלטה על רמת הצניעות הרצויה. נוכל למצוא כלות, להן הצניעות חשובה לאו דווקא מפאת המסורת, אלא מטעמים אפנתיים ואישיים. ישנן כלות להן מידת הצניעות חשובה עקב המסורת, וקיים מגוון רחב של שמלות המתאימות לרמות שונות של צניעות, על פי השקפתה הדתית של הכלה.

מידע נרחב על שמלות כלה צנועות לחצי

השלב השני בבחירת השמלה היא בחירת הסגנון הרצוי: אלגנטי, קלסי, וינטאג’ ועוד. כאשר את בוחרת דגם מסוים ומעוניינת לעצב אותו בצורה צנועה יותר, חשוב לשים לב שהצנעתה של השמלה לא תפגע במהותה ובמראה המקורי שלה. השלב האחרון, והחשוב לא פחות, הוא וידוא שהשמלה אותה בחרת מתאימה לתכונות גופך ומחמיאה לך, הן מבחינת הסגנון והן מבחינת העיצוב. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה, חשוב שתיוועצי באדם מיומן ומקצועי, כפי שניתן למצוא בסטודיו של רינה בהיר.

עיצוב אישי לשמלה צנועה

עיצוב שמלת הכלה אינו פשוט בכלל. העיצוב הספציפי של השמלה ובו הוספת תחרה, פאייטים, אפליקציות ועוד, הנו עניין אישי ותלוי באופן בלעדי בטעמה של הכלה. את הפריטים ניתן להניח באזורים שונים בשמלה: החל מאזור החזה, מטה לשרוול וכלה בחצאית. גם עיצוב הגזרה חשוב לא פחות, על הכלה להרגיש בנוח לא רק מבחינה חיצונית, אלא גם (ובעיקר) מהבחינה הפרקטית, מאחר וביום חתונתה עליה לחגוג ולרקוד לאורך כל האירוע. כאשר מתבצע תהליך העיצוב, על הצוות להיות קשוב, מקצועי, מנוסה ובעל דעה על מנת שיוכל לתת את העצה הנכונה והטובה ביותר עבורך. בסטודיו של רינה בהיר אשר נמצא באזור המרכז, וליתר דיוק בתל אביב, תגלי צוות מיומן, אדיב ומנוסה.

את מוזמנת להתקשר לתאום פגישה, בטלפון -03-68555582

לתיאום פגישה לקניית שמלה יד שניה

אנא מלאי את פרטייך
×

לתיאום פגישה

אנא מלאי את פרטייך
×
רינה בהיר