סיפור חתונה מדהים של מירה ומאור ואקנין

הכל התחיל עוד כשלמדנו יחד בשכבה בתיכון

מירה ומאור ועקנין יום הצילומיםלכבוד יום ההולדת שלי, מאור הפתיע אותי וקנה לנו חופשה בהולנד. ישנו כפר ציורי מקסים הנקרא חיטהורן שבתים בנויים על המים וניתן לטייל בו בסירות בין הבתים התכנון היה להציע לי נישואין על סירה ששכרנו, אך בכל פעם שמאור רצה לשלוף את הטבעת ירד גשם והייתה רוח. כשיצאנו מהמקום נעצרנו בחווה בוטנית (כמו אוטופיה בארץ) מאור התעקש נורא שנכנס פנימה למרות שהיו רק 20 דקות לסגירת המקום. לאחר שנכנסנו ראינו שהמקום מלא בחדרים מיוחדים מלאים בסחלבים, חדר אחד היה עם ציפורי שיר שניתן להאכיל ובסוף הגענו לחדר שבו היו מלא פרפרים כחולים ענקיים בגודל כף יד ממש ומליוני פרפרים בהמון צבעים, סחלבים ענקיים ומפלי מים זורמים – מקום פשוט חלום!. היינו שם כבר לבד לגמרי כי המקום עמד להיסגר – מאור הושיב אותי בין הסחלבים והפרפרים על כיסא שהיה במקום והציע לי נישואים. מיותר לציין שזה היה מקום מושלם

שמלת הכלה המדהימה שלי

הסתובבתי וראיתי המון שמלות דרך האינטרנט. אף פעם לא הייתי מאלה שיודעות איך השמלה שלהן תראה ואיזה חלום גדול.
כשהגעתי לרינה כבר בפעם הראשונה (לאחר מספר מעצבות שעברתי.) הרגשתי פשוט בנוח, שרטטנו קווים כללים ומיד צדה את עיני התחרה הכל כך מיוחדת שנבחרה לשמלה שלי, היה לי חשוב שהשמלה תזרום ולא תחלק את הגוף, שתעצב אותי יפה ושאי לא אצטרך לעשות דיאטת כסך כדי להראות יפה בשמלת הכלה שלי. היה לי חשוב שהמשלה תהיה יפה, נוחה ומחמיאה לצורת ומידת הגוף שלי.

עוד משהו שחלמתי עליו, האיפור

את האיפור עשתה לי מאפרת מדהימה! בשם אלכס בכרך. את אלכס הכרתי בחתונה של אחותי שהתחתנה מספר חודשים לפני… אלכס פשוט מדהימה וקלעה בול לטעמי. היה לי חשוב להראות טבעית, לא צבועה או מנצנצת ושהאיפור ישדר את מי שאני ולא יראה מסיכה. מיותר לציין שיש לה ידי זהב והתמונות מדברות בעד עצמן.

את השיר עשה לי שי יעקב. שי הוא מקצוען אמיתי. העובדה שהתחתנתי בחודש יוני לא הועילה בכלל לשיער והלחות הייתה יכולה להיות קטלנית. שי השתמש שתוספות ללא הדבקה מה שהיה לי חשוב מאוד (כדי לא למרוט לעצמי את כל השיער לאחר החתונה) והשיער עמד במקומו ללא לזוז למרות הריצות, הום, הלחות וההינומה 🙂
אין ספק שטופלתי על ידי שני מקצוענים. התארגנתי במלון לאונרדו רחובות שהיה קרוב לאולם. מלון בוטיק קטן וחמוד.

כמעט שכחתי, הטבעות

מירה בשמלת הכלה המיוחדתהסתובבנו בהמון חנויות. אני מאוד רציתי טבעת זהב לבן דקה כמה שיותר ומאור רצה זהב צהוב.
לבסוף מאור בחר זהב לבן ואני זהב צהוב – בדיוק ההפך. 🙂
התלבטנו בין טבעות וכשהגענו ל שתיים האחרונות אני בחרתי למאור מבין ה2 והוא בחר לי.

מי היה מאמין, אנחנו כבר באולם, התחתנו באולם שמים כחולים ברחובות.

האולם מדהים ביופיו! יש לו את החלק בחיצוני שהוא גן מלא ירק ומים משהו שמשדר רוגע, בנפרד יש את קבלת הפנים והאולם עצמו גדול, תקרה גבוהה ותאורה מדהימה. החופה נמצאת בגובה מה שמאפר לכולם לראות את החופה ולא לנסות לתפוס עמדה לראות מה קורה.

קבלנו המלצה על צלם ואדם מדהים, צילם אותנו עודד בר אור. צלם מקצועי ומיוחד. כל יום הצילום היה מהנה – עודד התנהג איתנו בטבעיות ונתן לנו להיות הזו שאנחנו מבלי להתאמץ מול המצלמה – נתן לנו להרגיש בנוח, מה שהיה חשוב לנו מאוד כי שנינו לא מרגישים בנוח מול מצלמות. הצטלמנו בחוות אלנבי ברחובות

אני מרגישה כאילו זה היה אתמול

כמובן שישנם המון ספקים אם המאפרת המקסימה והמדהימה שלי אלכס בכרך, מעצב השיער שלי – שי יעקב, הצלם שלנו – עודד בר אור וכמבן הDJ שלנו – שהוא היה הדבר היחיד שידענו מראש שיהיה בחתונה.

את שרון אדרי פגשנו לראשונה 3 שנים לפני החתונה שלנו בחתונה שהיינו בה. ומאז זכרנו רק אותו, לא משנה בכמה אירועים היינו. אין ספק שהוא מקצוען! מלהיב! ודואג שאנשים לא ישבו לרגע באירוע כולו. שיתוף העולה שלו עם עודד היה מושלם וכייף גדול. מומלץ בחום!!!!!! לא מצטערים לרגע!

ואחרונה והכי הכי חביבה – רינה!!!! כמובן שהיא וכל הצוות המדהים שנתנו לי תחושה טובה, שגרמו לי ליהנות מהמדידות ולא לפחד מהם, שלכל האורך היו קשובות, זרמו איתי בתהליך ועשו לי אותו כל כך מדהים ומיוחד ופינה חמשה תהיה שמורה להם בליבי לתמיד!!!! מדהימות שלי תודה על הכל! מא ועד ת’!

כמה תמונות של כיף מיום החתונה

סיפור חתונה מדהים של מירה ומאור ואקנין, רגעים מרגשים

מירה ומאור בשמלת הכלה ובחליפת החתן

תודה לצלם המקסים שלנו

לתיאום פגישה לקניית שמלה יד שניה

אנא מלאי את פרטייך
×

לתיאום פגישה

אנא מלאי את פרטייך
×
רינה בהיר